Збори і податки,здача в оренду і продаж нерухомості,вартість проживання на Кіпрі.06:55

06.06

За середньоєвропейськими мірками, одержання нерухомості на Кіпрі обійдеться відносно дешево. Залежить ставка податків, від вартості данного об’єкта; цінна на утримання — від виду житла та метражу.

 

Виплати, податки, комунальні платежі:

1. Муніципальний податок 0.1-0.25% — від ринкової ціни об’єкта;

2. Податок на каналізаційні послуги 0.3-0.35% — від ринкової вартості об’єкта;

3. Комунальні послуги € 85-256 щомісяця — залежить від площі житла;

4. Податок на нерухоме майно — залежить від вартості житла.

Як розрахувати податок на нерухоме майно (IPT)?:

Згідно з податковим законодавством, прийнятим у 2013 році, податок на нерухомість розраховується, спираючись на ціну нерухомості в 1980 році, яка вказана в документах, що підтверджують власність.

Якщо майно зареєстровано спільно (наприклад, між чоловіком і дружиною), податок для кожного з подружжя розраховується на половину ціни нерухомості.

Власникам нерухомості, у яких немає постійного місця проживання на Кіпрі, необхідно призначити свого правового представника на острові, який виступатиме від їх імені та надасть Податковому департаменту:

1. особисті дані і постійну адресу проживання, власника нерухомості;

2. чітку копію паспорта власника;

3. чітку копію нотаріального акта, що підтверджує право власності, для кожного об’єкта;

4. заповнену форму 303.

Ціни на Кіпрі:

На кіпрських ринках вибір продуктів досить великий. Фрукти, м’ясо, овочі, риба там завжди свіжі, а також коштують недорого, проте молочні продукти дорогі. Хліб коштує приблизно € 1.

Харчування на Кіпрі в ресторанах обходиться: € 10 — € 30. При цьому, кухня там дуже високого стандарту. Прийнятні ціни і чудову якість мають спиртні напої, а особливо вина. Ціна на пляшку вина становить — від € 2,5 до € 5, а пачка сигарет коштує — € 2,7.

Внутрішнього авіасполучення та залізничного транспорту на Кіпрі немає, основні способи пересування — автобуси, автомобілі та маршрутні таксі. Таксі має два тарифи — денний і нічний .

 

Здача в оренду нерухомості:

Відносини оренди регулюються саме положеннями — Закону «Про договір оренди», в якому вказується, про те, що правила щодо відносин, а саме орендних, на іноземців не поширюється. Тому ці громадяни, не мають жодного права здавати нерухомість. Можна лише робите це через:

— агентство;

— керуючу компанію.

Коли здають житло, потрібно обов’язково укладати договір оренди, який регламентує відносини між сторонами. Здавати нерухомість найкраще через керуючу фірму — це допоможе орендодавцям запобігти:

1. особистому стеженню за станом житла;

2. вести ремонтні роботи;

3. платити рахунки;

4. наймати прибиральників.

Якщо відбувається довгострокова оренда, власник має повне право підвищувати плату жильцям, кожні наступні два роки на — 12%. Але це не надто вигідно: річний дохід в такому випадку становитиме 3-3,5% від самої вартості об’єкта. При короткостроковій оренді, прибуток буде більший, близько 5%.

Коли заповнюються декларації про доходи, які були отримані на Кіпрі, то іноземний громадянин — той, який здає в данній країні нерухомість, обов’язково повинен вказати розмір доходу (свого), саме з такої угоди. Проте, при необхідності цю роботу виконають за них керуючі компанії.


Автор: Марічка Козинець


Наступна новина: Выкуп крупных грузовых автомобилей и тягачей

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *