Замки Західної України

Справжня магія міститься не тільки в знаменитих казках або в старих захопливих легендах. Фантастичні історії можуть поруч, приховані в таємничості та витонченості прекрасних старих замків і фортець. Україна — та країна на карті світу, де великі старі замки та фортеці вітають кожного гостя та випадкового перехожого, щоб виявити столітню таємницю, приховану в цих чудових будівлях. Західна Україна зберігає більшість історичних пам’яток і захопливих замків і фортець України.

У прекрасному місті Кам’янець-Подільський чудовий Кам’янець-Подільський замок, який виходить на дивовижний каньйон річки Смотрич, є одним з найпопулярніших визначних пам’яток західної України. Будучи частиною видатного історичного району Старого міста Кам’янець-Подільський, замок дванадцяти веж щороку приймає тисячі відвідувачів.

Kamenets-Podolskyi-Castle

Хотинська фортеця є одним з найбільш таємничих замків України. Створений у 14 столітті, він нещодавно був названий одним із семи чудес України (у 2007 році). Хотинська фортеця розташована на березі однієї з наймальовничіших річок України — Дністра.

Fortress Khotyn

Замок Паланок, розташований в одному з найдивовижніших регіонів України — Закарпатті, в місті Мукачево, — справжній шедевр фортифікаційного мистецтва 14 століття. Цей історичний замок спершу був важливим укріпленням Угорського Королівства, а пізніше був відновлений французькими інженерами в непереможну фортецю.

The Palanok Castle

Луцький Високий Замок є одним з найвідоміших замків серед українців. Стародавня фортеця готичного стилю 14 століття містить багатовікову загадку та таємниці історії України та Європи.

Lutsk  High Castle

Золочівський замок, що був резиденцією шляхетної родини Собеських, залишається одним з найбільших розкішних історичних особняків в Україні. Заснована в далекому 15-му столітті, одна з найкрасивіших і розкішних резиденцій України все ще перебуває в хорошому стані.

Zolochiv Castle

Олеський замок, розташований в 75 км від найбільшого міста Західної України, Львова, відноситься до фортифікаційних споруд 13 століття. Старі кам’яні статуї, дерев’яні релігійні діячі та садові скульптури в парку Олеського замку роблять цей замок обов’язковим для відвідування.

The Olesko Castle

Підгорецький замок — це третій замок у так званій «Золотій підкові», кільце з трьох замків: Підгірці та два вищезазначених Золочівського та Олеського замку. Житловий замок-фортеця 17 століття залишається важливим і привабливим архітектурним майданчиком Західної України.

Pidhirtsi Castle

Замки та фортеці Західної України вітають кожного відвідувача, щоб стати ближче до вікової історії України та всієї Європи!

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *