Як залишитися здоровим узимку: 10 порад

Чи готові ви до сезону застуди та грипу? Якщо хочете уникнути хвороб і відчуття, що вам доведеться звертатися до лікаря, щоб отримати антибіотики та інші ліки, тепер настав час подумати про профілактику! З цією метою наведемо кілька чудових порад для зміцнення імунної системи організму в зимовий період.

 1. Пийте оптимальну кількість води. У зимовий сезон важливіше, ніж коли-небудь, споживати потрібну кількість води для вашого здоров’я.
 2. Знизьте стрес до мінімуму. Дослідження виявили, що високий рівень стресу з більшою ймовірністю може зробити людину більш сприйнятливою до застуди та грипу. Мінімізуйте свій стрес, працюючи на робочому місці. Старайтеся принаймні один вечір на тиждень проводити з друзями та родиною. Якщо ваш стрес вам не під силу, і ви відчуваєте, що вам потрібна допомога, дайте знати вашому лікареві. Часто лікарі працюють з людьми, у яких виникають стресові чи емоційні виклики, а також використовують засоби захисту для повернення їхнього емоційного здоров’я до балансу.
 3. Оберіть для себе здорову дієту. Підтримання здорової дієти, наповненої свіжими фруктами та овочами, а також оптимальна кількість органічного м’яса — це ще один спосіб зберегти ваше тіло в чистоті та в хорошому робочому стані. Спробуйте їсти додатковий шматочок фруктів або овочів щодня!
 4. Проведіть вдома ревізію, щоб знайти найкращі доповнення для вашого здоров’я. Навіть якщо ви їсте «ідеально» весь час з великою кількістю свіжих фруктів і овочів, вам все одно потрібно доповнити харчування деякими добавками. Оскільки однієї дієти недостатньо. Які добавки вам знадобляться, значною мірою залежатиме від вашого способу життя. Якщо ви не впевнені, чи потрібні їх взагалі, прочитайте статтю про те, чому нам потрібні доповнення. Дозвольте допомогти вам вибрати найкращу програму доповнення для вашого способу життя. Деякі добавки, які ми рекомендуємо приймати протягом зимового сезону, включають:
 • Ефірні олії. Ефірні олії є обов’язковою умовою для захисту себе і допомоги вашій імунній системі. Є безліч ефірних олій, які виявилися високоефективними проти бактерій, що переносяться повітрям. Вони також можуть зробити багато для зміцнення вашого тіла, підвищити імунну систему і допомогти вам подолати застуду і грип.
 • Стандартні добавки. Є кілька продуктів серед стандартних ліній харчових добавок, наприклад, Medi-Herb, які ми рекомендуємо в цей час року. Ваша унікальна ситуація з конкретно вашим станом здоров’я визначає, яка з них буде доречною для вас.
 1. Регулярно тренуйтеся. Важливо регулярно займатися фізичними вправами, навіть якщо ви можете виділити усього 15 хвилин на день! Вийдіть і зробіть коротку прогулянку і насолоджуйтеся прохолоднішою погодою.
 2. Отримуйте потрібну кількість сну щоночі. Пересічна людина потребує 6-8 годин сну за ніч. Якщо ви не висипаєтеся, ваше тіло надзвичайно схильне до хвороби. Сон дуже схожий на паливо, яке перезаряджає батареї! Ви повинні зробити це, щоб тримати машину в роботі.
 3. Регулярно мийте руки. Проганяйте геть бактерії і віруси з рук і з рота і очей. Тримайте пляшечку з дезінфікуючим засобом для рук у тих випадках, коли ви не можете дістатися до мила та води.
 4. Не куріть. Більшість з вас це вже знає, але це повторюється, оскільки куріння значно послаблює вашу імунну систему.
 5. Усуньте всі форми цукру. Сюди входять не тільки очевидні види (торт, печиво і солодощі взагалі), а й хліб, макарони, рис, йогурт і комерційні, придбані в магазині фруктові соки. Хоча всі ці речі зроблені з різними типами цукрів, ваше тіло все ще перетворює їх на цукор, що скомпрометує вашу імунну систему.
 6. Незважаючи на ваші найкращі зусилля, ви все ще можете відчути, що ви ось-ось захворієте.
 • Усуньте всі молочні продукти.
 • Усуньте весь алкоголь.
 • Усуньте всі зерна (хліб, рис, пасту тощо).
 • Збільште свою дозу вітаміну С (з біофлавоноїдами), коли спочатку відчуєте, що щось відбувається.
 • Збільште споживання цинку.
 • Збільште споживання води (навіть більше, ніж зазвичай!).
 • Їжте менше їжі, оскільки це дасть вашому тілу настільки необхідний відпочинок від травлення і дасть йому можливість зосередитися на боротьбі з потенційними загарбниками.
 • Додайте до свого гарячого чаю трави, як ехінацея і екстракт насіння грейпфрута до вашого додаткового режиму.
 • Відпочивайте, ніж звичайно. Якщо ви зазвичай маєте 6 годин сну на ніч, спробуйте збільшити його до 7 або 8.

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *