Як вибрати кольорові лінзи?13:40

04.12

Кому потрібні цветные линзы, які бувають , чи можна самому їх собі підібрати . І чи потрібні вони взагалі ? Моє знайомство з ними почалося з того моменту , коли в моїй голові закралася думка , що поєднання блакитних очей і темного волосся просто невимовно . Не довго думаючи , облазивши купу форумів і дізнавшись , що треба брати були знайдені в інтернет магазині блакитні лінзи фірми Фреш люк ( FreshLook ) , купити їх виявилося , набагато простіше , ніж одягнути !

Ну нічого — Інтернет — помічник наш — вуаля та інструкція з встановлення та зняття лінз у нас в кишені! Одягла … Мда , ну зовсім не те , що я очікувала , лінзи були явно більше зафарбовані, ніж самі мої очі , благо хоч були з обідком і тому не так жахливо виглядали. Правда , почалися свербіти очі ( як надалі з’ясувалося від цих лінз багато у кого вони сверблять ) . Добре , що справа була вдень і на моє запитання — ось одягла , куди їх тепер засунути … я знайшла ідеальний відповідь — бігом в магазин — купувати контейнер ! (рідина то я прикупила разом з лінзами і прибувала в повній впевненості , що контейнер в який нитка з цих коробочок виявиться — ні, нічого такого не було). Пройшовши по декількох магазинах , я стала щасливою власницею контейнера — біленького і найдешевшого !

По початку , знімати лінзи ще складніше , ніж їх одягати , так як якщо ще й нігті довгі , так навіть цілком реально вщипнути себе за око — а це дуже неприємно , треба зізнатися ! Все, лінзи виявилися в контейнері , очі почали відпочивати. Мозок продовжив працювати … лінзи виявилися не того кольору на очах , який я так чекала , що ж робити … Пішла копатися в Інтернеті далі — замовила тієї ж фірми сапфірові ! Вау!

Абсолютно нереально сині очі прям як у Барбі — на роботу в таких явно не підеш — занадто нереально! І тут я вирішила піти таки в салон оптики і проконсультуватися з лікарем — як то кажуть — хороша мислячи приходить опосля . Там мені заразом вже і зір перевірили — у мене навіть виявився астигматизм ! У салоні виявилося можна поміряти купу лінз , так як свої очі у мене болотного кольору , лікар мені сказала , що блакитний і іже з ними не перекриють мій колір і нічого доброго не вийде — треба брати або зелений , або Карий — мда , припливли — а як же блакитна мрія … показала мені лінзи Акувью — занадто темні — явно не блакитний , але також я там поміряла Софленс натурал Колорс ( SofLens Natural Colors ) — світло зелені і сірі — вийшло просто супер!

Прибігши задоволена додому , замовила цієї ж фірми світло- зелені очі , але в магазе їх не виявилося , порадили аквамарин — взяла … виявилися темними — але дуже красивими! Була задоволена. Проходила в них деякий час і подумала — якщо вже сірий перекрив мій рідний колір (а він світлий) то чому б не взяти вже тоді і небесно блакитний попробивать — і вау супер! Вийшло просто мрія — очиська величезні і блакитні ! Мета моя була досягнута. Після цього я купувала і сині та сірі і темно -зелені , а зараз ось сиджу строчу в темно — карих — виглядають дуже яскраво — навколишні просто балдіють від мого вигляду — тому що — ну дуже красиво! Тому дам невеликі поради щодо вибору лінз.

Якщо у вас світле оченята — то фірма підійде будь — колір перекриється і буде все просто супер , а от якщо очі темнуваті , то я б порадила все ж купити або натурал солорс — дуже добре перекриває або Офтальмікс Колорс — вони коштують у два рази дешевше — але зроблені аналогічно

Є лінзи Офтальмікс Колорс батерфляй ( Butterfly ) — вони без темного обідка , очі в них виглядають якимись мутними , навіть трохи нездоровими … але от небесно -блакитні так дуже красиві — дуже світлі — навіть на вулиці роблять компліменти з приводу краси очей — приємно що не говори!

Uzinform


Наступна новина: На Львівщині визначили переможців обласного етапу конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед студентів

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *