Взуття Timberland11:43

16.04

На жаль , велика частина літа вже позаду і саме час задуматися про те , що взувати , коли прийдуть перші осінні холоди . Як кажуть, сани потрібно готувати влітку , а воза взимку , для того щоб не потрапити в халепу , і не побігти до найближчого взуттєвий магазин , коли вже буде пізно , і не залишити там цілу купу грошей , які можна було б витратити з куди більшою користю .

Сьогодні я розповім вам про бренд , який існує й успішно працює вже дуже давно , і зараз , знову , знайшов неймовірну популярність серед людей , які розуміють щось в якості і дизайні.

Як і більша частина інших популярних брендів , Timberland значно вигідніше купити у США , ніж в Росії — тут у нас вийде заощадити ні багато ні мало 50 % практично на кожній парі . А якщо вже потрапити на період великих сезонних знижок , знамениті високі жовті черевики вдасться купити мало ні за копійки — 60-80 $ — заощадивши 3000, 4000 і навіть 5000 рублів ! Таких цін ніколи і ніде в СНД не знайти. У Росії навіть підробки під цей бренд коштують дорожче. Однак про всі тонкощі покупки і про те , де і як купують взуття Timberland , ми розповімо трохи нижче , а поки трохи історії .

Історія

Вірно кажуть — «знайди свою справу і доведи його до досконалості , тільки тоді твоя майстерність оцінять » ! Саме на цьому принципі будувалася життя Натана Шварца , іммігрував до США з Одеси на самому початку 20-ого століття. Шварц був потомственим шевцем і все життя присвятив тому , щоб зшити найміцніші , зносостійкі і красиві черевики , які б стали відомі на весь світ. Як бачите , йому це таки вдалося !

Свій початок бренд Timberland , а точніше те , що було до нього — технології , професійні секрети і досвід Шварца — бере в 1918 -му році , коли Натан влаштувався учнем на взуттєве виробництво . Йшли роки , Шварц набирався досвіду і з часом відкрив свою власну фабрику , в 1978 -му взяла ім’я Timberland у моделі 1973 — его року , яка отримала неймовірну визнання по всьому світу.

Після цього , компанія помітно збільшила оберти і почала поступово додавати в свій асортимент все нові і нові найменування , від повсякденного взуття до одягу , аксесуарів і навіть годин .

Особливості

Все-таки , чим Timberland так примітні і гарні? Без перебільшення , всім ! В основі черевик даної марки лежить унікальна технологія , яка забезпечує винятковий захист від попадання вологи — безшовне кріплення підошви і верхньої частини взуття . Попросту кажучи — ноги почнуть промокати , тільки якщо наскрізь пробити черевик чимось гострим. Також , бренд полюбився покупцям завдяки своєму цікавому дизайну — Timberland шиються яскравими , мінімалістичним і міцними. Завдяки своїм якостям і чудовій виконанню, їх навіть помістили в лондонському Design Museum .

Одна з головних і найбільш правдоподібних версій розвитку бренду говорить: черевики Timberland спочатку випускалися для лісорубів , яким необхідна була проста , яскрава , помітна і міцне взуття , для того щоб не пошкодити ноги під час роботи. На користь цієї версії говорить також і те , що сама назва « Timberland » можна розбити на два слова:

« Timber » — деревина

« Land » — земля

Плюс до того, знаменитий логотип компанії сьогодні — розлогий американський дуб !

Якщо ви надумали купити взуття Timberland дивіться тут.

Uzinform


Наступна новина: Щоб Великодні свята на Тернопільщині пройшли без надзвичайних пригод

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *