В Закарпатській області свободівці вимагають заборонити проросійську федерацію скаутів «Галицька Русь»

15:28

10.09

10 вересня 2014 року відбуватиметься перепоховання російських солдатів, що загинули у Першій світовій війні; цього дня русофільська організація «Галицька Русь» планує розгорнути російський «триколор» та пропагувати путінську політику.

Федерація скаутів «Галицька Русь» доглядає за пам’ятками Першої та Другої світових воєн. У більшості це пам’ятники комуністичного режиму. З моменту створення федерація скаутів перебуває під опікою УПЦ МП. Наглядову Раду ФСГР очолює архієпископ Львівський і Галицький Августин. На своїх акціях учасники використовують російські прапори, «георгієвскіє лєнточкі» та подібну символіку окупанта.

Голова Ужгородської міської організації ВО «Свобода» Томаш Лелекач повідомив про завтрашню акцію: «У час війни з Росією в тилу України «Галицька Русь» вирішила провесті сепаратистську акцію – ніяк інакше це не можна оцінити. Вони планують розгорнути великий російський стяг і, за своїм звичаєм, почепити «колорадські» стрічки. Перепоховання російських солдатів нічого поганого не може означати тільки в тому разі, коли тут не пропагують імперіялістичні настрої. «Свобода» не допустить російської провокації і вимагає від Міністерства внутрішніх справ перевірити діяльність даної організації та заборонити її як таку, що лише прикривається чесним ім’ям скаутів».

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»


Наступна новина: Івано-Франківщина: в Управлінні ДСНС в області відбулася нарада за підсумками роботи за 8 місяців 2014 року

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *