У Івано-Франківську вчора побили групу «Ревізора»

10:50

02.11

У Івано-Франківську власник кафе «Корида», що поблизу кіоска «Форнетті», який представляє такий вид бізнесу, як франчайзинг в украине, не дозволив знімальній групі «Нового каналу» «ревізувати» у своєму закладі й проводити відео зйомку в приміщенні кафе.

Як запевнила правоохоронні органи виконавчий продюсер каналу Анастасія Краснікова, керівництво закладу громадського харчування намагалося силою перешкодити діяльності знімальної групи, яка готувала черговий випуск телепрограми «Ревізор». За її словами, членам знімальної групи було завдано тілесних ушкоджень, а також було пошкоджено телекамеру.

Із заявою про побиття невідомими особами до міліції звернувся і орендар кафе, що по вулиці Дністровській, Роман Гринишин. Він твердить, що невідомі завдали йому тілесні ушкодження. Орендар нарікав на те, що невідомі особи увійшли до кафе і спробували проводити «несанкціоновану відеозйомку». При спробі ж завадити їм завдали у свою чергу «незначних тілесних ушкоджень» йому самому і навіть порвали куртку.

Інцидент стався близько 20 –ї години. У кафе в цей час знаходилася компанія із 30 чоловік, які святкували день народження. Із працівниками телеканалу зараз працює три слідчих. За фактом перешкоджання законній діяльності журналістів розпочато кримінальне провадження, — сказала Gazeta.ua прес- секретар Івано-Франківської обласної прокуратури Людмила Гласова.

Uzinform


Наступна новина: У Рівненській області питання протипожежної безпеки обговорювали у обласному управлінні внутрішніх справ

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *