Рівненська міліція встановлює осіб,які причетні до розповсюдження підроблених грошей

10:09

13.07

Співробітники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області в межах розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом підробки грошей, вилучили у місцевого жителя майже три мільйони гривень.

В ході розслідування злочину, передбаченого частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України, за фактом виявлення в касі однієї з автозаправних станцій в селі Колоденка Рівненського району, підробленої купюри номіналом 100 гривень, 9 липня міліціонери провели санкціонований обшук у автомобілі марки «Ауді Q-7», що на праві власності належить мешканцю м. Рівне.

Під час обшуку правоохоронці вилучили валютні цінності на загальну суму два мільйони сімсот чотири тисячі триста гривень.

— На даний час вирішується питання про проведення експертизи вказаних грошових коштів на предмет виявлення ознак підроблення купюр, — зазначив начальник управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області В’ячеслав Євтеній. — Правоохоронці вживають заходи щодо встановлення джерел їх походження.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області


Наступна новина: В Луцьку муніципали передали бійцям АТО конфісковані овочі

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *