Президент Європейської федерації плавання Паоло Бареллі: «Важливо провести чемпіонат Європи-2018 в Україні»21:28

21.12

Дніпропетровськ, 21 грудня 2013 року. Європейської федерації плавання (LEN) Паоло Бареллі вважає, що чемпіонат Європи з плавання у 2018 році важливо провести в Україні, повідомляє Федерація плавання України. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції у Дніпропетровську.

Президент Європейської федерації плавання прилетів до України на міжнародну матчеву зустріч з плавання «Кубок на призи клубу «Енергетичний стандарт», який проходить у дніпропетровському Палаці водних спорту «Метеор».

«Вчора ми обговорювали з президентом Федерації плавання України Дмитром Качуровським важливість та необхідність проведення чемпіонату Європи 2018 року в вашій країні, тому що Україна – вагома європейська держава. Тому я вважаю важливим провести європейські змагання в вашій країні», — сказав П.Бареллі.

За словами президента та голови виконкому Федерації плавання України Дмитра Качуровського, проведення чемпіонату Європи в Україні у 2018 році – пріоритетне завдання для національної федерації.

«Зараз ми вивчаємо економічну доцільність проведення чемпіонату в Україні — аналізуємо затратну та прибуткову складові цих змагань, а також соціальні покращення для розвитку українського плавання та країни», — cказав Д.Качуровський на прес-конференції. — Тож до травня наступного року ми будемо зважувати усі «за» та «проти».

Останній строк подачі заявки на право проведення чемпіонату Європи-2018 – травень наступного року.

Довідка

Федерація плавання України (www.usf.org.ua) – всеукраїнська суспільна організація, яка створена з метою подальшого розвитку плавання в країні, сприянню безпеці знаходження людей на воді, формуванню здорового способу життя.

Федерація плавання України була створена у 1990 році. З 1992 року вона — повноцінний член Європейської та Міжнародної федерації плавання.

Контактна особа – прес-секретар Тетяна ДолгієрНаступна новина: Юрій Сиротюк: «В Україні є глибокий цивілізаційний конфлікт – між азійською деспотичною владою та волелюбною европейською нацією»

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *