Океан Ельзи: 20 років разом

11:57

15.04

Океан Ельзи, який цього року відзначає своє 20-річчя, оголосив місця проведення ювілейних концертів з такої нагоди. Отож тур рокерів «Океан Ельзи: 20 років разом»! почнеться двома виступами у Донецьку на арені «Дружба» 23 і 24 травня. При цьому спочатку планували тільки один концерт 24-го травня, а другий виступ оголосили, зважаючи на ажіотаж навколо події.

Далі щосуботи концерти заплановані у Львові (31.05, стадіон «Арена-Львів»), Дніпропетровську (7.06, стадіон «Метеор»), Харкові (14.06, стадіон «Металіст»), Києві (21.06, НСК «Олімпійський») s фінальний концерт в Одесі (28.06, стадіон «Чорноморець»).

Відомо, що у столичному виступі візьмуть музиканти першого складу групи – Павло Гудімов, Юрій Хусточка і Дмитро Шуров. Також обіцяють спеціального гостя, ім’я якого поки що не розголошують.

«У ці непрості часи нам вкрай важливо бути разом. Ми б хотіли, аби творчі свята з нагоди 20-ліття групи стали своєрідним підсумком не тільки для нас, а й для покоління, яке виросло за ці два десятки років», — сказав Святослав Вакарчук.

За матеріалами офіційної сторінки групи

Джерело ФДР.


Наступна новина: Працівники прокуратури перерахували військовослужбовцям України свій одноденний заробіток

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *