На Тернопіллі у Струсові впродовж чотирьох днів змагатимуться туристи

13:45

01.05

З 1 до 4 травня у селі Струсів Теребовлянського району проходитимуть ХLІV Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юніорів з виду пішохідний туризм та І-й Чемпіонат Тернопільщини серед юніорів зі спортивного туризму з виду водний туризм. Приурочені заходи 175-річчю з дня народження Павла Чубинського і відбуватимуться за програмою ХVІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини 2014 року.

Організаторами Чемпіонату області з пішохідного туризму виступили Департамент освіти і науки та управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільське обласне ФСТ «Колос», Тернопільська обласна федерація спортивного туризму України.

Участь у цих змаганнях візьмуть учнівські збірні команди районів та міста Тернополя, команда організатора змагань, у складі яких виступатиме по 8 осіб, з яких не менше 3 дівчат, 1996-1999 років народження. До участі допускаються спортсмени із спортивною кваліфікацією ІІІ-го спортивного розряду або І-го юнацького розряду з пішохідного, гірського, спелеологічного туризму, а також з альпінізму.

І-й Чемпіонат Тернопільщини 2014 року серед юніорів зі спортивного туризму з виду водний туризм проводять управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, обласна федерація спортивного туризму України, Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, обласний спортивно-туристський клуб. Відбуватимуться змагання на річці Серет у Струсові.

До участі у Чемпіонаті допускаються збірні команди районів, міст Тернополя, Чорткова, команда організатора змагань, інші команди за погодженням з організатором змагань. Учасниками команд є спортсмени-туристи 1997-1999 років народження з 3 осіб, незалежно від статі. Учасники 2000 року народження допускаються до участі у змаганнях за наявності спеціального допуску лікарсько-фізкультурного диспансеру та можуть складати не більше одного учасника з команди, що виступає на плавзасобі. Усі учасники команди повинні бути забезпечені необхідним для участі в змаганнях спорядженням для безпечного подолання дистанцій та вміти плавати, про що засвідчують підписом в іменній заявці.

Учасники повинні мати спортивну кваліфікацію не нижче другого юнацького розряду зі спортивного туризму із спеціалізацією у водному туризмі.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації


Наступна новина: У Києві відкрили фотовиставку про шлях Латвії до незалежності

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *