Лучани вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

09:47

27.12

У день 35-ї річниці введення радянських військ у Республіку Афганістан на меморіальному комплексі «Вічна Слава» відбулося покладання квітів за участю голів облдержадміністрації Володимира Гунчика та обласної ради Валентина Вітра, першого заступника міського голови Святослава Кравчука, членів Волинської обласної організації Спілки ветеранів Афганістану та громадськості міста.

Голова Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович подякував усім, хто прийшов вшанувати пам’ять загиблих воїнів.

“27 грудня 1979 року радянський обмежений контингент увійшов на територію Афганістану. Десять років йшла війна. За цей час 70 волинян було вбито на афганській землі і троє пропали безвісти. Ми, ветерани Афганістану, думали що для нас війна закінчилася назавжди. На жаль, 98 наших побратимів загинули під час проведення АТО тут — у нашій рідній країні. Шана і повага тим ветеранам, які віддали життя за Незалежність України. Ми будемо пам’ятати їх вічно”,- наголосив він.

Також Григорій Павлович побажав усім миру та спокою, адже коли завершиться війна, то українці зможуть спати спокійно.

Про це повідомили у Луцькій міській раді


Наступна новина: Міліція з'ясовує причини та обставини загибелі мешканця Івано-Франківська

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *