Фестиваль «Етновир» у Львові.

22:52

02.11

Увесь світ захоплюється культурною спадщиною Непалу, що є найстарішою серед культур. Хоча країна дуже маленька, вона володіє неймовірним етнічним, культурним та географічним розмаїттям. Отож, організатори Міжнародного фольклорного фестивалю «Етновир» запросили у Львів один з відомих непальських колективів «Kathmandu Artist Club».

— У Непалі кожна етнічна група має власну культуру, звичаї, традиції, музику і танці. У наш час це дуже важливо для збереження і розвитку народних танців і культури загалом. Основне завдання нашого колективу — це промоція звичаїв і традицій Непалу для розвитку міжнародного культурного обміну, братерства, дружби і взаємної ввічливості. — Бімал Серчан, керівник колективу «Kathmandu Artist Club»

Колектив брав участь у багатьох міжнародних фестивалях, побувавши в Угорщині, Польщі, Індії та інших країнах.

З метою збереження непальської традиційної народної музики і танців на національній та міжнародній арені у 2007 році був створений Мистецький клуб міста Катманду і в 2008 році зареєстрований, як неурядова культурна організація, схвалена і визнана урядом Непалу.

Організатори: ГО «Етновир», компанія «Дік-Арт». Сайт фестивалю: www.etnovyr.org.ua.

Про інформацію повідомив блог рустема хамитова.

Uzinform


Наступна новина: Плавці Ганна Дзеркаль та Артур Артамонов стали дворазовими переможцями у перший день Національного Кубку України

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *