Дні проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

08:07

23.10

20-21 жовтня 2014 року у рамках Програми Федерального міністерства економіки і технологій з підготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємось до партнерства з Німеччиною відбулися Дні проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

У заходах взяли участь представники бізнес-спільноти регіону, громадські організації, представники наукових установ та засобів масової інформації.

У ході Днів проекту GIZ проведено робочий семінар «How to do business with Europe / Як співпрацювати з Європою» та презентацію проекту товариства GIZ «Програма Fit for Partnership with Germany – Готуємось до партнерства з Німеччиною як інструмент вдосконалення вашого бізнесу і розвиток зовнішньоекономічних зв’язків».

«шня зустріч є як ніколи важливою та актуальною в умовах необхідності переорієнтації ринків збуту з традиційних для нашого регіону ринків країн СНД на європейські, що відкривають перед нами нові можливості,» — зазначив Юрій Драч, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, відкриваючи семінар.

В Програмі семінару розглянуто переваги та загрози асоціації з ЄС та угоди про ЗВТ, розкрито чинники успіху у розвитку співробітництва з європейськими партнерами, опрацьовано сценарії перебігу подій і розроблено плани першочергових дій українських підприємств у нових умовах.

Важливим інструментом налагодження контактів і взаємовигідного економічного співробітництва з підприємствами Німеччини є Програма Fit for Partnership with Germany – Готуємось до партнерства з Німеччиною, яка презентована керівником програмного бюро GIZ в Україні Світланою Степащенко та експертами бюро Оленою Бей, Євгенієм Клисенко та Оленою Ільінковою.

Програма передбачає оптимальний баланс навчальних занять та практичної підготовки на підприємствах Німеччини: інтерактивні тренінги з питань практичного управління, в ході яких її учасники поглиблюють знання в області менеджменту та отримують інформацію щодо специфіки бізнес-культури, вдосконалюють навички управління і ведення переговорів, а відвідуючи німецькі підприємства, здобувають неоціненний досвід та інформацію з перших вуст, знайомляться з сучасними обладнанням і технологіями.

Випускники, ті хто вже стажувався, бізнесмени і менеджери, що планують взяти участь у Програмі, мали гарну нагоду отримати корисну інформацію та деякі практичні навички підготовки до стажувань.

Усім бажаючим підприємцям експертами програми надано індивідуальні консультації з підготовки до співбесіди та проходження стажування у Німеччині.

Захід, організований за сприяння Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, відбувся у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА


Наступна новина: В Івано-Франківській області правоохоронці зафіксували факти зберігання наркотиків

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *