Анатолій Вітів: «На Донбасі українці ведуть війну проти російської орди»

08:00

24.05

Донбас став територією війни українців з російською ордою і саме там вирішується майбутнє незалежності і територіяльної цілісності України. Про це народний депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Анатолій Вітів заявив під час сесії Волинської облради 23 травня 2014 року.

На початку виступу Анатолій Вітів зауважив, що українці відзначають День Героїв, які упродовж тисячоліття відстоювали свободу своєї землі.

«На жаль, цього року цей день для Волині є трагічним. Вчора внаслідок атаки російських загарбників загинуло 10 солдат з Волині. Четверо з них із Луцька. Також серед загиблих є вихідці з Іваничівського, Володимир-Волинського, Ковельського району. Це непоправна втрата і біль для всіх нас», – зазначив свободівець.

Також Анатолій Вітів додав, що місцева волинська влада має негайно вжити заходів для підтримки волинських військовослужбовців, які перебувають на передовій: «Наші солдати потребують негайної підтримки. Через повільність, неповороткість, неадекватність військового командування та керівництва АТО, яке, судячи з усього, досі не може прийти до тями і оцінити рівень загрози, ми несемо втрати. Військові, які перебувають на лінії фронту, незабезпечені усім необхідним. Тому Волинська облрада має ухвалити рішення про виділення 800 тисяч гривень для закупівлі бронежилетів для волинських військовиків, які зараз перебувають на Донбасі».

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода»


Наступна новина: Іноземець намагався вивезти із Закарпатської області 200 дерев’яних біт

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *